Что делать если заблокировали карту?

Первое, что нужно сделать — это выяснить, по какой причине произошёл арест банковского счёта. Для этого самый простой способ — это в приложении ДИЕ на телефоне вашем зайти и скачать "Постанову про видкрыття выконавчого провадження". Там будет указано, на основании чего открыто производство. Если это какой-то небольшой штраф за нарушение правил дорожного движения, вы можете прямо в этом приложении сразу же его оплатить. 

А, вот, если производство было открыто на основании исполнительной надписи нотариуса, или решения суда, то у вас два варианта. Либо — платить полностью всё с процентами то, что они насчитали. Или, обжаловать исполнительный документ через суд.


Банки почали масово блокувати рахунки. 

Відповідно до статті 15 Закону України №361-IX, якщо у вас великий обіг за карткою, або ви здійснюєте купівлю-продаж криптовалюти через P2P, або інші ризикові операції, банк має право заблокувати ваші банківські рахунки та відмовити вам в обслуговуванні. На теперішній час такі блокування трапляються дуже часто у зв'язку з посиленням правил фінмоніторингу. Для уникнення фінмоніторингу та блокування карток, рекомендую користуватись криптовалютним гаманцем Trusty Plus, в якому ви маєте можливість оформлення віртуальної платіжної картки Trusty. Як це працює? Поповнюєте свій гаманець будь-якою криптовалютою, наприклад, USDT, Далі без обмежень розраховуєтесь вашою платіжною карткою в магазинах із застосуванням Apple Pay, а Trusty автоматично робить за вас конвертацію цієї криптовалюти у фіат. В результаті для вас та для магазину це виглядає як звичайний розрахунок карткою. Тому встановлюйте Trusty Plus на ваш смартфон та користуйтесь із задоволенням.


В каких случаях можно объявить себя банкротом?

Доступная ипотека от правительства под 7%

Минюст разрешил "автоматически арестовывать" счета должников